O nás

 

Firma K-Mobil sro. prodává mobilní telefony v Praze v kamenné prodejně již od roku 2005.Za tu dobu jsme uspokojili tisíce zákazníků. Nabízíme mobilní telefony Iphone, Samsung, Huawei ,Xiaomi, za nejniší ceny.Dále nabízíme příslušenství pro mobily,

Zboží si můžet vyzkoušet na prodejně na  Praze 1, stejnou cenu na internetu jako v obchodě a navíc možnost prodeje svého starého telefonu. 

Výborná dopravní dostupnost Praha 1 přímo ve vestibulu metra " A" stanice "Můstek"východ směr "28.října".Vchod do vestibulu se nachází Na rohu Václavského náměstí č. 2 a ulice 28.října pod obchodním domem Baťa(ve vestibulu metra Můstek "A")

V případě, že nemáte možnost si zboží vyzvednout na prodejně, nabízíme zaslání zboží do 2 pracovních dnů na dobírku.

Nové mobilní telefony jsou určeny pro Český trh,.Tyto mobily mají záruční list do autorizovaného servisu,protože pocházejí z oficiální distribuce pro ČR,z toho vyplývá bezproblémový servis, a ceny jsou výhodnější než ve značkových prodejnách.

Věnujeme se také výkupu a prodeji použitých mobilních telefonů.Vykupujeme mobily za hotové na prodejně. Servis ani výkup nefunkčních či poškozených telefonů neprovádíme.

Vykupujeme i tablety a herní konzole Playstation a Xbox

 

Pracovní doba:

 

Po - Pá 10*00 - 18*00

 

 

 

 

 

 

Polední přestávka 11*30-11*50

VE STÁTNÍ SVÁTKY ZAVŘENO.

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Dokument o využití cookies